Nightmare Palace
Може да ни намерите тук http://fatedconstellations.bulgarianforum.net/
NIGHTMARE PALACE HISTORY
welcome
Никой не знае кога се е зародила идеята за него или кой наистина стои зад цирка, но със сигурност знаем, че една сутрин той просто се появил в покрайнините на Виена. Без предизвестия и шумни реклами. Но това не било просто цирк, то било Циркът. Съдържал най-опитните и уникални артисти в света, представял прекрасни спектакли, а шатрите нямали брой. Артистите, които виждаш, не са просто хора. Или поне не всички. Те имат дарби, с които те смайват, а ти дори не разбираш.

at night we watched the stars explode;

Go down

at night we watched the stars explode;

Писане by Vivian J. Altermann on Съб Авг 22, 2015 5:05 pm

[Only admins are allowed to see this image]

delaney hartley

[Only admins are allowed to see this link]: 20

[Only admins are allowed to see this link] /  turns into a black leopard

[Only admins are allowed to see this link]: shay mitchell

Пътуваше към Виена още няколко минути и щеше да си бъде вкъщи, на топло, сгушена измежду десетките възглавници и меките одеала върху пухения дюшек. Още няколко минути и вече нямаше да се тревожи за нищо. Посещението при родителите й мина особено безболезнено. Обикновено ставаше жертва на всякакви упреци като започнем от "Още ли си същата откачалка?" до "Кога ще се върнеш тук, малка глупачке?"Майка й, строга, педантична жена, която обичаше правилата, а още по-обичаше те да бъдат спазвани, никога не показа привързаност или обич към дъщеря си. Въпреки, че Ди предпочиташе да си останат с такива взаимоотношения, хладни и неангажиращи. Не си падаше по изблиците на драми и караници, като може би само по това се различаваше от майка си. Скапаната старица с всяка изминала година ставаше още по-фамозна с караниците си и крясъците. Баща й беше мълчалив, навъсен човек, който прекарваше времето си в прашната библиотека, заобиколен от своите налудничави проучвания и окъсани книги. Рядко си говореха, а когато това станеше веднага започваше с глупавите си теории, защо Деланей е такава.
Пътуваше в автобуса, като мислите й препускаха в миналото, отново свързани с родителите й. Когато извърна поглед на съседната седалка се беше настанил мъж. Потърка слепоочието си, като стисна изнервено очи. Мъжът вече стоеше от лявата й страна, наблюдавайки я глупаво.
-Какво искаш?-изшушука тихо, като внимаваше околните пътници да не я чуят.
-Просто ми беше скучно и реших да те намеря.
-Скучно ли? И за това реши да вгорчиш пътуването ми, ама че си гений.-Ди извъртя глава настрани.
-Майка ти отново откачи, а?.
-Да.
-Лично аз ще се постарая да й натрия носа. Има страхотна дъщеря.

В главата на Деланей изникна още един спомен.
-Стига остави ме, моля те мамо!-сълзите на малкото момиче се стичаха по зачервените й страни, обаче жената нямаше намерение да спре. Имаше плам в очите, сякаш дявола бе влязъл в главата й, карайки я да върши това. Стискаше момиченцето за ръката, като я дърпаше надолу по стълбите.
-Ти си луда! Луда си! Как можа онзи горе да ме дари с теб, изчадие такова.-баща й стоеше на масата, дори не трепна, когато видя жена си, която влачеше детето по стълбите.
-Моля те мамо, не там. Там е тъмно и студено!

-Хей, Ди! Знам, че не си заспала, обърни ми внимание.
-Пътувам, Ник. Моля те, поне за един час ме оставете сама.-повишила тон, събра няколко учудени погледи, а една от лелките я гледаше сякаш и беше откраднала вестника от ръцете. Често и се случваше хората да я гледат. Ник, той беше с нея още когато Ди се премести тук. Когато майка й я буташе с дни в мазето, той беше единствената и закрила и приятел. Не разбираше как можеше възрастни хора да не я разберат? Бе избрала цирка, харесваше й тук, чувстваше се свободна. Вместо да я подкрепят те я упрекваха. Никога не е била некадърница, както я наричаше майка й. Въжетата и метрите от земята винаги ги е умеела.

we're all stories in the end just make it a good one, eh

Последната промяна е направена от -delaney на Нед Сеп 06, 2015 5:21 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Vivian J. Altermann
Animalia
Animalia

Брой мнения : 239

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: at night we watched the stars explode;

Писане by Silia Bones. on Съб Авг 22, 2015 5:12 pm

Одобрена <3 бтв страхотен завършек
Ще ти оправя профилчето по късно че сйм от телефон. Как да ти сменя името?

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Silia Bones.
Admin, Illusionist
Admin, Illusionist

Брой мнения : 1429

Вижте профила на потребителя http://nightmare-palace.bulgarianforum.net/memberlist

Писане by Vivian J. Altermann on Съб Авг 22, 2015 5:18 pm

Съвсем забравих да спомена, нека е  -delaney (с тиренцето.)
Страхотен форум <3
Vivian J. Altermann
Animalia
Animalia

Брой мнения : 239

Вижте профила на потребителя

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото