Nightmare Palace
Може да ни намерите тук http://fatedconstellations.bulgarianforum.net/

Melanie Fellini

Go down

Melanie Fellini

Писане by Alexis. on Чет Дек 17, 2015 7:59 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Melanie Fellini / 21 / Tamer / Cara Delevingne
13.06.99
-Хайде,Джак! Разкарай детето от тези животни, не искам да й се случи нещо!-майка ми често не одобряваше работата на баща ми, като звероукротител в цирка. Беше против да се навъртам около него и начина на живот, който не бе никак лъскав, но поне знаех какво е да имаш детство с издраскани колене и приятели.. лъвове.
-Те няма да й направят нищо, Лора. Животните я обичат.

Това бе и последният разговор на родителите ми, преди майка ми посред нощ да ме завлече в някаква кола и да ме закара в Кентъки. Там израстнах сред двете си доведени сестри, които бяха по-големи от мен и често се стигаше до свади. Бях изгубила себе си, не говорех с никого и дори не ходех на училище. Отклонявах се от пътя и се озовавах в парка, където просто си почивах от целия ми скапан живот. Исках да бъда при баща ми. Животът в цирка ми харесваше, въпреки че сестрите ми често ме упрекваха как съм могла да издържа в този "бардак", а аз им отговарях, че предпочитам онзи "бардак" вместо голямата им къща, която бе обзаведена безвкусно и в която живееха те.
21.10.13
-И искаш да се присъединиш към цирка ни.. защото?
-Умея да се разбирам с животните, а и съм израснала в цирк, докато майка ми не ме взе с себе си, но въпреки това не се отказах и ето ме тук.
-Чакай, чакай..Фелини. Тази фамилия ми е позната, би ли ми помогнала с малко информация за баща ти?
-Джак Фелини. Беше в малък цирк, който жънеше доста успех, но когато майка ми се разведе с него той потъна в дън земя, а след няколко седмици го намериха мъртъв. Така и не ми позволи да си взема сбогом с него..
-Съжалявам..
-Не, не съм дошла за съжаление. Ще изпълните ли молбата ми да се присъединя към вас?
-Добре дошла в семейството ни, Мел. Не бихме изпуснали талант, като теб, а и се нуждаем от персонал, който да се грижи за животните. Искаш ли да ти покажа палатката ти?
-Благодаря Ви! И да, малко помощ няма да ми бъде излишна.

Така се озовах в цирка и най-накрая отново започнах да бъда себе си. Бях свободна. Никой не знаеше къде съм, а и не исках да разбират. Вече бях достатъчно зряла, за да взема избора, който бе най-добър за живота ми.

ако може името ми да бъде сменено на melanie fellini
Alexis.
Acrobats
Acrobats

Брой мнения : 13

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Melanie Fellini

Писане by scream. on Чет Дек 17, 2015 8:14 pm

Добре дошла

scream.
Admin, Illusionist